, poniedziałek 16 lipca 2018
Z Cieszyna na The World Games 2017
Mieszkańcy mieli okazję do tego aby obejrzeć zawodników Bartłomieja Wróbla w akcji... fot: FJDDodaj do Facebook

Z Cieszyna na The World Games 2017

DR
Przez ostatni weekend Cieszyn gościł na Hali Widowiskowo - Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków Reprezentację Polski w hokeju na rolkach. Kadra przebywała w mieście nad Olzą na zgrupowaniu szkoleniowym przed The World Games 2017.

Mieszkańcy mieli okazję do tego aby obejrzeć zawodników Bartłomieja Wróbla w akcji na czterech otwartych dla publiczoności sesjach trenigowych. Z Kadrą Polski zmierzyła się również drużyna CJTH Czarne Pantery. Dzięki dobrej postawie w Mistrzostwach Polski, na których już drugi rok z rzędu zajęli 7 miejsce, cieszyńska ekipa mogła rozegrać mecz sparingowy. Jednak dla Reprezentacji Polski był to ostatni test przed X Światowymi Igrzyskami Sportowymi - The World Games 2017 we Wrocławiu. Pierwszy pojedynek rozegrają już 25 lipca z Czechami, dzień później z USA, a 27 lipca zmierzą się z Kanadą.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama