, środa 19 luty 2020
Ważne zawody i cieszyńscy sędziowie
W skład komisji sędziowskiej powołane zostały osoby związane z sekcją lekkiej atletyki MUKS SZS Cieszyn. fot: sport.cieszyn.plDodaj do Facebook

Ważne zawody i cieszyńscy sędziowie

KT
Już 22 sierpnia na Stadionie Śląskim w Chorzowie odbędą się najbardziej prestiżowe międzynarodowe zawody lekkoatletyczne w Polsce. Mowa tu o Memoriale Kamili Skolimowskiej - przedwcześnie zmarłej mistrzyni olimpijskiej w rzucie młotem. W skład komisji sędziowskiej powołane zostały osoby związane z sekcją lekkiej atletyki MUKS SZS Cieszyn.

Jest to grupa działaczy, trenerów i zawodników związanych z sekcją lekkiej atletyki MUKS SZS Cieszyn, posiadających odpowiednie uprawnienia. Centralne Kolegium Sędziów Polskiego Związku Lekkiej Atletyki powołało Mirosława Wernera na sędziego głównego Memoriału. Pomagać mu będą m.in. Justyna Guzik, Ewa Tolasz, Ryszard Grzegorzewski, Przemysław Żebrok i Adam Żurek.

W Memoriale Kamili Skolimowskiej weźmie udział wielu mistrzów i medalistów igrzysk olimpijskich, mistrzostwa świata i Europy. Wśród nich znajdują się również uczestnicy niedawno zakończonych mistrzostw Europy w Berlinie, m.in. Ewa Swoboda, Paulina Guba, Michał Haratyk, Konrad Bukowiecki, Wojciech Nowicki, Paweł Fajdek, Piotr Lisek, Paweł Wojciechowski, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Sofia Ennaoui, czy Justyna Święty-Ersetic. W zawodach wezmą udział również zagraniczni lekkoatleci jak Asafa Powell, Tom Walsh, Renaud Lavillenie, czy Caster Semenya.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama