, piątek 17 lipca 2020
Wakacje w Cieszynie na sportowo
Królować będą rolki, piłka nożna i badminton. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Wakacje w Cieszynie na sportowo

KT
Wakacje trwają w najlepsze. To beztroski czas dla uczniów, po to by odpocząć od szkolnych obowiązków. Cieszyn proponuje aktywny wypoczynek, podczas którego królować będą rolki, piłka nożna i badminton.

Przez cztery tygodnie lipca na boisku „Orlik” przy ul. Wojska Polskiego 1, prowadzone będą zajęcia z piłką nożną w roli głównej. Organizatorem jest Uczniowski Klub Sportowy Football Academy. Zajęcia będą pełne gier, zabaw sportowych i treningów piłkarskich. Poruszone zostaną również problemy dot. uzależnień i patologii społecznych. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu – w poniedziałki i środy w godz. 17:30 – 19:00.

Z kolei 10 lipca rozpoczną się zajęcia sportowo-rekreacyjne dla dzieci i młodzieży pod hasłem „Bezpieczna Akcja Lato”, których organizatorem jest Cieszyński Wielosekcyjny Klub Sportowy. Podczas nich również zostaną poruszone tematy dotyczące uzależnień. Odbywać się będą one w różnych miejscach, w terminach od 10 lipca do 5 sierpnia, od poniedziałku do soboty w godz. 8:00 – 16:00.

Końcem lipca pojawi się okazja do nauki jazdy na rolkach. Takie zajęcia dla dzieci i młodzieży w wieku 3-18 lat będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów sportów wrotkarskich z Klubu Sportowego LUCE Cieszyn. Odbywać się one będą na rolkowisku w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków w Cieszynie w terminie od 30 lipca do 31 sierpnia, 3 razy w tygodniu – w poniedziałek, środę, piątek – w godz. 17:30 – 19:00. Natomiast tzw. rolkoteki odbędą się 11 i 25 sierpnia.

Poza zajęciami, można również wybrać się na rolkowisko oraz pograć w badmintona w Hali Widowiskowo – Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie, która otwarta jest w godzinach: poniedziałek – piątek 9:00 – 21:00; sobota – niedziela 13:30 – 21:30.

Więcej szczegółów na stronie: http://sport.cieszyn.pl/aktualnosci/wakacje-letnie-na-sportowo

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Jeno na basenie miejskim pływać/ na sportowo i w ogóle/ się nie da bo pogoda nie dopisuje a podgrzewania solarnego wody nie ma. Tak więc pozostają tylko obiekty kryte /sp4 + uś/ a basen miejski jak co roku zaliczy finansową wtopę. A tak przy okazji sportu w mieście ciekawe kiedy Włodarze Miasta przypomną sobie o wyciągu narciarskim na Cieślarówce. Znając życie to w grudniu kiedy tylko pozostanie rozłożyć ręce i obwieścić że w tym sezonie to już raczej jak zwykle nic z tego nie będzie. I proszę nie zapewniać że Beskidy blisko i tam stoki lepsze a w ogóle to w Cieszynie zimy na pewno nie będzie więc po co.......Tyle małych kamyczków w tryby cieszyńskiego sportu.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama