, czwartek 19 kwietnia 2018
Tego jeszcze nie było- sukces skoczków w TCS!
65. Turniej Czterech Skoczni zakończył się sukcesem naszych skoczków. fot: wikipedia.orgDodaj do Facebook

Tego jeszcze nie było- sukces skoczków w TCS!

DR
65. Turniej Czterech Skoczni zakończył się sukcesem naszych skoczków. Wśród nich był zawodnik z Wisły, Piotr Żyła, który zajął drugie miejsce w turnieju rozgrywanym w Niemczech i Austrii. Tak znakomity wynik dobrze wróży na nadchodzące zawody w Wiśle.

Wydawało się, że Żyła nie ma szans na drugie miejsce. Jednak wykorzystał dużo słabszy skok Daniela Andre Tandego i w całym turnieju był gorszy tylko od Kamila Stocha, który dołożył do kolekcji sukcesów trofeum Turnieju Czterech Skoczni. Niewiele brakowało, aby na najniższym stopniu podium znalazł się również Maciej Kot. Chociaż czwarte miejsce na tak prestiżowych zawodach jest dużym osiągnieciem.

-Stanąć na podium turnieju to coś pięknego. Pamiętam kiedy Adam Małysz wygrywał, było to dla mnie dużym przeżyciem, a teraz mogłem tego doświadczyć. Może nie wygrałem, ale wygraliśmy jako Polska drużyna- mówił po zawodach Piotr Żyła.

Świętowanie jednak nie może trwać zbyt długo, ponieważ już w najbliższy weekend odbędą się zawody Pucharu Świata w Wiśle. Patrząc na wyniki z TCS, konkurs w Beskidach zapowiada się pasjonująco. A wiślańscy kibice na pewno zadbają o świetną atmosferę na trybunach.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama