, poniedziałek 1 czerwca 2020
Szarża MMA - Memoriał Bolko Kantora
Kolejny Memoriał Kantora był tylko kwestią czasu. fot: fot. mat.pras.Dodaj do Facebook

Szarża MMA - Memoriał Bolko Kantora

II Memoriał Adolfa “Bolko” Kantora to nie tylko sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, ale równie okazja do upamiętnienia jednej z legend cieszyńskiego sportu.


17 września

Rozpocznij weekend z parkrun Cieszyn!

Parkrun to świetny sposób na aktywne rozpoczęcie weekendu. Biegi parkrun, które wszędzie rozpoczynają się o godzinie 9.00 pozwalają na poranne pokonanie 5km i powrót do domu przed 11.00 zostawiając cały weekend wciąż przed uczestnikami. Zachęcamy do udziału w parkrun i przyłączenia się do społeczności parkrun. Prosimy o wcześniejsze dokonanie rejestracji pod adresem www.parkrun.pl/rejestracja, wydrukowanie nadanego kodu i przyniesienie go ze sobą na bieg. Więcej informacji nt. parkrun Cieszyn dostępnych jest na stronie www.parkrun.pl/cieszyn.

Szarża MMA – II Memoriał Adolfa „Bolko” Kantora

Zawodnicy miejscowego klubu Octagon Team Cieszyn staną do walki, by uczcić pamięć legendarnego Adolfa „Bolko” Kantora. Po sukcesie pierwszej Szarży MMA jej druga edycja była tylko kwestią czasu. 17 września w hali widowiskowo-sportowej w Cieszynie do walki przystąpi mistrz Polski MMA z 2014 - Tomasz Wawrzyczek. Octagon Cieszyn reprezentować będą również Dawid Kareta, który posiada niebieski pas BJJ oraz Kamil Kabiesz. Galę, podobnie jak przed rokiem, poprowadzi były zawodnik MMA – Juras. Ambasadorem Memoriału Adolfa „Bolko” Kantora został Jan Błachowicz. Zawodnik, pochodzący z Cieszyna i związany z miejscowym klubem MMA uświetni galę swoją osobą.
II Memoriał Adolfa “Bolko” Kantora to nie tylko sportowa rywalizacja na najwyższym poziomie, ale równie okazja do upamiętnienia jednej z legend cieszyńskiego sportu. Bilety na II Szarżę MMA dostępne są na stornie Kupbilet.pl oraz w salonach Empik i STS. Jeden z nich znajduje się na cieszyńskim Rynku.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama