, poniedziałek 1 czerwca 2020
Sukces Gminy Strumień w XIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2013
Nagrodę dla Strumienia odebrała Janusza Krzyżanowska - gminny koordynator sportu. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Sukces Gminy Strumień w XIX Sportowym Turnieju Miast i Gmin 2013

SM/MAT. PRAS.
Krajowa Federacja Spotu uroczyście podsumowała w Niepołomicach V Europejski Tydzień Sportu dla wszystkich – XIX Sportowy Turniej Miast i Gmin 2013. W krajowej rywalizacji w grupie grupie III (do 15 tys. mieszkańców) gmina Strumień zajęła 10 miejsce zdobywając w nagrodę czek o wartości 4 tys. zł.

Podczas siedmiu dni  turnieju w okresie  od 26 maja do 1 czerwca br. odbyło się łącznie 61  imprez rekreacyjnych, turystycznych i sportowych z udziałem  4 789 osób. W organizację imprez włączyły się placówki oświatowe, organizacje społeczne, instytucje kultury, trenerzy i animatorzy sportu.

Gmina Strumień już po raz drugi uczestniczyła w rywalizacji sportowej miast i gmin organizowanej przez Krajową Federację Sportu dla Wszystkich. W roku ubiegłym uplasowała się na 21 miejscu w rywalizacji ogólnokrajowej. W tym roku gmina Strumień zajęła 10 miejsce zdobywając w nagrodę czek o wartości 4 tys. zł z przeznaczeniem na zakup sprzętu sportowego. Nagrodę dla Strumienia odebrała Janusza Krzyżanowska - gminny koordynator sportu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama