, piątek 5 czerwca 2020
Strumień: Wyróżnienia dla sportowców
Wśród nagrodzonych znalazło się 7 lekkoatletów oraz zawodnicy: judo, pływania, minisiatkówki i rajdów samochodowych. fot: UM StrumieńDodaj do Facebook

Strumień: Wyróżnienia dla sportowców

Gmina Strumień wyróżniła sportowców, którzy w ubiegłym roku osiągnęli wysokie wyniki sportowe.

10 kwietnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Centrum Kultury i Rekreacji w Strumieniu Burmistrz Strumienia Anna Grygierek i Przewodniczący Rady Miejskiej w Strumieniu Czesław Greń wręczyli 11 tegorocznym laureatom nagrody za osiągnięcia uzyskane w 2018 r. Wśród nagrodzonych znalazło się 7 lekkoatletów oraz zawodnicy: judo, pływania, minisiatkówki i rajdów samochodowych.

Nagrody otrzymali:
Sebastian Libura – za osiągnięcie II miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,

Jakub Libura - za osiągnięcie III miejsca w biegu 60 m chłopcy 12 lat na XXIV Ogólnopolskim Finale „Czwartków Lekkoatletycznych” Łódź 2018,

Martyna Ihas - za osiągnięcie III miejsca w kategorii wagowej 48 kg w Otwartym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów Młodszych w JUDO w Bytomiu w dniu 10 listopada 2018 r.

Bartłomiej Dudkowiak – za osiągnięcie I miejsca w pływaniu w kategorii 14 lat w konkurencji 50 m dowolny na Mistrzostwach Śląska w Gliwicach w dniu 16 listopada 2018 r.

Kamil Wilczyński – za osiągnięcie II miejsca w skoku w dal M U18 na Mistrzostwach Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.

Joanna Wyleżoł – za osiągnięcie II miejsca w kategorii dwójki dziewcząt w XXIV Wojewódzkim Finale Minisiatkówki w Mikołowie w dniu 19 maja 2018 r.

Jakub Rozmarynowski – za osiągnięcie III miejsca skok w klasie I na Indywidualnych Mistrzostwach Śląska w Gimnastyce Sportowej Mężczyzn w Zabrzu w dniu 14 maja 2018 r.

Ewa Tolasz – za osiągnięcie I miejsca w biegu na 1500 m. – podczas Mistrzostw Województwa Śląskiego w Częstochowie w dniach 26 - 27 maja 2018 r.

Tomasz Wróbel – za osiągnięcie II miejsca w rzucie oszczepem podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08 - 10 czerwca 2018 r.

Piotr Cieślik – za osiągnięcie II miejsca w pchnięciu kulą podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych w Lekkoatletyce w Bydgoszczy w dniach 08-10 czerwca 2018 r.

Bartłomiej Fizia – za osiągnięcie III miejsca w klasyfikacji końcowej w klasie Gość 2WD na Rajdowych Samochodowych Mistrzostwach Śląska 2018 r.

Uroczystość uświetniły występy grup tanecznych ENTER i ESCAPE działające przy Miejsko – Gminnym Ośrodku Kultury w Strumieniu.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama