, poniedziałek 26 sierpnia 2019
Sport na weekend... XVI Zawody Furmanów
Celem konkursu jest docenienie trudnej i niebezpiecznej pracy furmana leśnego. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Sport na weekend... XVI Zawody Furmanów

DR
W najbliższą niedzielę w Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym w Istebnej Zaolziu odbędą się XVI Zawody Furmanów "Istebna 2017". Organizatorem imprezy jest Gminny Ośrodek Kultury, Promocji, Informacji Turystycznej oraz Biblioteka Publiczna w Istebnej.

Celem konkursu jest docenienie trudnej i niebezpiecznej pracy furmana leśnego. Odbywać się on będzie w dwóch konkurencjach. Pierwsza polega na przejechaniu slalomu z drewnem stosowanym, a druga na sprawdzeniu kondycji fizycznej konia i umiejętności furmana. W obu konkurencjach liczyć się będzie czas przejazdu.

Świetną atmosferę zapewnią również dodatkowe atrakcje, takie jak konurencje dla publiczności, stoiska z akcesoriami konnymi, oprawa muzyczna, którą zapewni Kapela Góralska Wałasi oraz gastronomia przygotowana przez Koło Łowieckie Olza.

Zawody rozpoczynają się o godzinie 11:00. Natomiast zapisy startujących będą przyjmowane od godziny 10:00 w biurze GOK Istebna.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama