, niedziela 12 lipca 2020
Sport na weekend: Charytatywnie na Wojnarówce
Na Wojnarówce po raz kolejny odbędzie się charytatywna jazda. fot: Barbara ŚliżDodaj do Facebook

Sport na weekend: Charytatywnie na Wojnarówce

Ofrooad na Wojnarówce, MTB w Wiśle i sparing Steelersów w Skoczowie, czyli weekend pełen sportowych emocji. Sprawdźcie szczegóły.

30 czerwca

Wojnarówka

Charytatywna Jazda na Wojnarówce to kolejne dobroczynne przedsięwzięcie miłośników offroadu. Tym razem kierowcy zrzeszeni w Ekipie Śląskiej 4x4off będą realizować talony, z których dochód zostanie przeznaczony na leczenie Dominiki Wojnar z Cieszyna. W sobotę, 30 czerwca, w Zamarskach na torze "Wojnarówka" od godziny 13.00 będą dostępne: przejażdżki pojazdami terenowymi, quady i pojazd wojskowy, strzelanie z łuków sportowych i baintballa, tyrolka (zjazd na linie). Karczma U Źródełka zapewnia grochówkę, kitę z kapustą, ognisko z kiełbaskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Bike Maraton

30 czerwca Wisła zaprasza na Bike Maraton, największą imprezę MTB w Polsce, której jeden z etapów gościć będzie w Perle Beskidów. Bike Maraton to seria największych amatorskich imprez w kolarstwie górskim w Polsce, gdzie na starcie wyścigu stają zawodowi kolarze tacy jak Maja Włoszczowska czy Marek Galiński, jak i zwykli amatorzy i rodziny z dziećmi dla których przejechanie trasy jest zwycięstwem. Bazą imprezy będzie Plac Bogusława Hoffa ( przed Urzędem Miasta Wisła ), a kolarze wyruszą na trasę punktualnie o godzinie 11.00. Zapisy oraz więcej informacji na www.bikemaraton.com.

sobota, 30 czerwca
8.00-10.30 - Zapisy w Biurze Zawodów
10.00-11.00 - Przyjmowanie zapisów do bezpłatnych wyścigów dla dzieci
10.30 - Ustawianie zawodników w sektorach startowych
11.00 - Start MEDANO ( MINI ), MEGA i GIGA MARATONU
11.15 - Start wyścigów dla dzieci
Ok. 14.00 - Rozpoczęcie ceremonii dekoracji na dystansie Medano
Ok. 15.00 - Rozpoczęcie ceremonii dekoracji na dystansie Mega
Ok. 16.00 - Rozpoczęcie ceremonii dekoracji na dystansie Giga
Ok. 16.00 - Tombola
17.00 - Zamknięcie trasy Bike Maraton Wisła na wszystkich dystansach

III Rajd Turystyczno-Krajoznawczy "Samochodem przez Beskidzką 5

Trzeci Rajd Turystyczno-Krajoznawczy "Samochodem przez Beskidzką 5" wystartuje w tym roku w Istebnej. Imprezę organizuje Automobilklub Cieszyński wraz z gminami Beskidzkiej 5. Po raz kolejny zapowiada się niezwykły przejazd przez beskidzkie kurorty: Ustroń, Wisłę, Istebną, Brenną i Szczyrk.Udział w imprezie to świetna okazja, by nie tylko wygrać puchar, ale przede wszystkim poznać niezwykłe atrakcje i miejsca Beskidzkiej 5 w ciągu jednego dnia! Co ważne, dopuszczalna prędkość na trasie wynosi 35 km/h na obszarze niezabudowanym, a 20 km/h na obszarze zabudowanym. Impreza rozpocznie się o godzinie 9.00 w Istebnej na parkingu Kompleksu Zagroń (Zaolzie 1588). Meta znajdować się będzie na ustrońskim rynku. Organizatorzy przewidują, że ekipy zjadą do Ustronia około godziny 16-17, gdzie o godz. 16.00 wystąpi zespół „Dzień Dobry”.

1 lipca

Steelers Skoczów

W niedzielę, 1 lipca, na stadionie Beskidu Skoczów odbędzie się sparing pomiędzy Steelers Skoczów a Wilki Pabianice. Początek już o godz. 14.00. Wstęp wolny. Mecz ten będzie pierwszym meczem pokazowym drużyny Steelersów. Kibice futbolu amerykańskiego i miłośnicy niesamowitych sportowych emocji powinni koniecznie pojawić się na stadionie Beskidu Skoczów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama