, środa 5 sierpnia 2020
Rywalizacja pływaków w Cieszynie
Już w najbliższy weekend (6-7.04) odbędą się 22. Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Oprócz zawodników z Polski swój udział zgłosili pływacy z Czech, Słowacji oraz Ukrainy. fot: arch. MTP DelfinDodaj do Facebook

Rywalizacja pływaków w Cieszynie

DR
Już w najbliższy weekend (6-7.04) odbędą się 22. Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Oprócz zawodników z Polski swój udział zgłosili pływacy z Czech, Słowacji oraz Ukrainy.

Zawody organizowane przez Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie „Delfin” Cieszyn wystartują w sobotę o godz. 9.00. Kolejne zmagania rozpoczną się tego samego dnia o godz. 16.00, finał nastąpi w niedzielę o godz. 9.00. Tradycyjnie na Krytej Pływalni Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie.

Każdy z nas może przyjść i dopingować zawodników rywalizujących stylem dowolnym, klasycznym i grzbietowym. Wydarzenie można również śledzić online na stronie www.megatiming.pl. Portal ten w 2015 roku przyznał cieszyńskim zawodom prestiżowy tytuł Najlepszej Imprezy Roku.

Na zawodach nie zabraknie automatycznego pomiaru czasu i międzynarodowej obsady zawodników. W tym roku na zawodników czeka Was wiele nowości - za finały na 100 dowolnym, 100 klasycznym i 100 grzbietowym zawodnicy otrzymają nagrody finansowe: 1 miejsce – 150 zł, 2 miejsce – 100 zł, 3 miejsce – 50 zł. Ponadto, organizatorzy ufundowali nagrody specjalne w kwocie 250 zł oraz Puchary dla najlepszych zawodników (kobiety i mężczyzny) w kategorii OPEN uwzględniając sumę punktów FINA uzyskaną w 3 różnych najlepszych startach indywidualnych.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama