, piątek 26 luty 2021
Pretorianie pokonują Dzikie konie
Cel został osiągnięty. Spotkanie w Skoczowie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 42:10.  fot: Maciej KłekDodaj do Facebook

Pretorianie pokonują Dzikie konie

SM
Pretorianie pokonują Dzikie konie

Pretorians Skoczów zajmują aktualnie 3. miejsce w grupie D (południowo-wschodniej). fot. Maciej Kłek

W niedzielę, 17 sierpnia o godz. 14.00 na stadionie "Beskid" w Skoczowie, w ramach 15. kolejki PLFA II, drużyna Pretorians Skoczów podejęła Majster-Pol Broncos Sucha Beskidzka. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 42:10.

- Naszym celem jest wygranie z Broncos, nawet jeżeli będzie to triumf jednym punktem. Rok temu udało nam się odnieść wysokie zwycięstwo w Suchej Beskidzkiej, ale wiemy, że w rym roku Dzikie konie są dużo mocniejsze. Play-offowe losy naszej grupy są już rozstrzygnięte, nam, Broncos, Silvers i Ravens pozostaje gra o trzecie miejsce. To na pewno nasz główny cel w drugiej części sezonu – mówił przed meczem Łukasz Stępień, prezes Pretorians Skoczów, z którym rozmawiał Marcin Łojewski z biura prasowego PLFA. Cel został osiągnięty. Spotkanie w Skoczowie zakończyło się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 42:10.

Pretorians Skoczów zajmują aktualnie 3. miejsce w grupie D (południowo-wschodniej). Kolejny mecz drużyna ze Skoczowa rozegra na wyjeździe, gdzie zmierzy się z zespołem Ravens Rzeszów. Spotkanie zaplanowane jest na najbliższą niedzielę, 24 sierpnia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama