, środa 25 grudnia 2019
Powalczą o medale w Berlinie
O medale powalczą reprezentanci Integracyjnego Klubu Sportowego Cieszyn: Janusz Rokicki, Damian Kulig, Mirosław Madzia w pchnięciu kulą, Joachim Krężelok w rzucie oszczepem oraz Mirosław Madzia w rzucie dyskiem. fot: UM CieszynDodaj do Facebook

Powalczą o medale w Berlinie

DR
Zawodnicy IKS Cieszyn pojadą na Mistrzostwa Europy World Para Athletics European Championships. Zmagania potrwają od 20 do 26 sierpnia.

Wciąż żyjemy sportowymi wydarzeniami ostatnich dni. Wrażeń dostarczyły przede wszystkim Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Berlinie. Polscy lekkoatleci wywalczyli łącznie dwanaście medali: siedem złotych, cztery srebrne i jeden brązowy. Tym samym zajęli drugie miejsce w klasyfikacji medalowej, tuż za Wielką Brytanią, ale przed gospodarzami – Niemcami. To jednak nie koniec lekkoatletycznych zmagań w Berlinie, bo 20 sierpnia rozpoczynają się Mistrzostwa Europy The 2018 World Para Athletics European Championships. O medale powalczą również reprezentanci Integracyjnego Klubu Sportowego Cieszyn: Janusz Rokicki, Damian Kulig, Mirosław Madzia w pchnięciu kulą, Joachim Krężelok w rzucie oszczepem oraz Mirosław Madzia w rzucie dyskiem. Do sztabu szkoleniowego powołany został trener IKS Cieszyn Zbigniew Gryżboń.

Z kadrą, która będzie reprezentować miasto Cieszyn oraz kraj na Mistrzostwach Europy spotkał się burmistrz Ryszard Macura. Włodarz miasta wręczył sportowcom oraz ich trenerowi listy gratulacyjne. - Gratuluję kolejnych sukcesów i dziękuję, że reprezentujecie nasz kraj i nasze miasto na światowej arenie – mówił Ryszard Macura.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama