, piątek 26 luty 2021
Po raz kolejny charytatywnie na Wojnarówce
Po raz kolejny kolumna samochodów offroadowych razem z miłośnikami tego sportu kilkakrotnie przejedzie Wojnarówkę, by pomóc Martynie z Cieszyna. fot: Tomasz BaranDodaj do Facebook

Po raz kolejny charytatywnie na Wojnarówce

Zrzeszona Grupa Śląskich offroadowców 4x4 po raz kolejny weźmie udział w akcji charytatywnej. Tym razem kierowcy offroadowi będą zbierać pieniądze dla Martyny Grzybek z Cieszyna, która cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Fani offroadu i wszyscy chętni, którzy chcą pomóc dziewczynce powinni wziąć udział w zbliżającej się imprezie.

Śliska, błotnista i z pewnością niebezpieczna trasa toru offroadowego w Zamarskach z pewnością będzie wymagać od kierowców nie lada umiejętności, by swobodnie móc ją przejechać. Po raz kolejny kolumna samochodów offroadowych razem z miłośnikami tego sportu kilkakrotnie przejedzie Wojnarówkę, by dostarczyć uczestnikom imprezy jak najwięcej wrażeń, ale przede wszystkim, by pomóc Martynie z Cieszyna.

Mając niespełna 12 miesięcy u Martyny Grzybek stwierdzono rdzeniowy zanik mięśni. Mała dziewczynka od samego początku swojej choroby miała poważne ograniczenia rozwojowe. Obniżone napięcie mięśniowe powoduje, że z trudem obraca się na boki, nie siada samodzielnie, nie potrafi też sama wstać. Chwilowe utrzymanie prawidłowej pozycji kręgosłupa powoduje u niej skoliozę. Martyna jest bardzo podatna na wszelkiego rodzaju infekcje. Porusza się na wózku inwalidzkim.

W niedzielę, 11 listopada, w godz. 12.00-16.00 w Zamarskach na miejscowym torze offroadowym odbędzie się Charytatywna Jazda dla Martyny Grzybek. Wszystkie pieniądze, jakie zostaną zebrane podczas przejazdów zostaną przekazane na konto Martyny i pomogą ją zakupić wszelkie pomoce dydaktyczne, higieniczne, leki i niezbędną rehabilitację, której dziewczynka bezwzględnie musi zostać poddana.

Podczas imprezy tradycyjnie już odbędzie się ognisko z kiełbaskami, a Karczma u Źródełka zapewni wojskową grochówkę, kitę z kapustą oraz napoje ciepłe i zimne. Na wszystkich kibiców czekać będą nie tylko przejażdżki terenowymi samochodami, ale także quadami i zjazdy na linie, wspinaczka na skrzyni, paintball i strzelnica. Dodatkowo odbędzie się także pokaz samochodów na sterowanie.

Opłaty za przejażdżki i korzystanie z atrakcji w całości przekazane zostaną dla Martynki. Wszystkie pojazdy chcące się ubrudzić zapraszane są na Wojnarówkę od godz. 10.00 na zbieranie punktów. Symboliczna opłata od pojazdu wynosi 25 zł. Przejażdżki i atrakcje dla widowni dostępne będą w godz. 12.00 do 16.00. Koszt korzystania z dostępnych atrakcji rozpoczyna się od 10 zł.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Autorze tekstu, co miałeś na myśli pisząc "pokaz samochodów na sterowanie." ???

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama