, niedziela 26 maja 2019
Piotr Żyła już w rodzinnej Wiśle!
Nie zabrakło oczywiście symbolicznego toastu, poczęstunku i pamiątkowych zdjęć. fot: UM WisłaDodaj do Facebook

Piotr Żyła już w rodzinnej Wiśle!

KT
Piotr Żyła już w rodzinnej Wiśle!


Piotr Żyła już w rodzinnej Wiśle!

Medalista Mistrzostw Świata, Piotr Żyła wrócił z Lahti do rodzinnej Wisły i wczoraj (5 marca) spotkał się z władzami miasta, radnymi i przedstawicielami lokalnej społeczności w sali sesyjnej. Kameralne spotkanie zorganizował burmistrz Tomasz Bujok.

Zdobywcy brązowego i złotego medalu towrzyszyła żona Justyna wraz dziećmi oraz rodzice. A także przedstawiciele PZN, czyli Andrzej Wąsowicz, Zbigniew Wuwra i Adam Małysz.

Dla skoczka odśpiewano "Sto lat" przy akompaniamencie muzyki góralskiej. A burmistrz oraz przewodniczący Rady Miasta Janusz Podżorski przekazali Piotrkowi gratulacje. Nie zabrakło oczywiście symbolicznego toastu, poczęstunku i pamiątkowych zdjęć.

Świętowanie nie może jednak trwać zbyt długo, ponieważ przed naszymi skoczkami pozostało jeszcze 9 konkursów. Już w najbliższy weekend, 11 i 12 marca zawody Pucharu Świata przeniosą się do norweskiego Oslo. Wiślanin na pewno wspomina to miejsce dobrze, bo to właśnie tam odniósł swoje pierwsze pucharowe zwycięstwo.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama