, niedziela 27 maja 2018
Otwarte zawody pływackie „Pływajmy Razem”
Sportowe wydarzenie ma charakter otwarty. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Otwarte zawody pływackie „Pływajmy Razem”

mat.pras.
W najbliższą sobotę, 3 czerwca basen Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie po raz kolejny będzie miejscem sportowej rywalizacji, emocji i niesamowitych wrażeń. To za sprawą pierwszej edycji amatorskich zawodów pływackich „Pływajmy Razem”, których organizatorami są dwie cieszyńskie szkoły pływackie – Akademia Zdrowia oraz AT-Sport.

Zawody pływackie „Pływajmy Razem” organizowane są z myślą o najmłodszych adeptach pływania, dlatego też dla wielu zawodników będzie to czas nie tylko sportowej rywalizacji, ale również nowych doświadczeń. Uczestnicy zawodów popłyną w odpowiednich dla siebie kategoriach wiekowych stylem dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym na dystansie 25 i 50 metrów. Zawody zakończone zostaną sztafetami. Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny upominek, a na zwycięzców czekają dyplomy, medale i puchary.

Sportowe wydarzenie ma charakter otwarty i – jak podkreślają organizatorzy – każdy rodzic, opiekun może zgłosić swojego podopiecznego do udziału w zawodach. Zapisy trwają do 31 maja, a zawodników zgłaszać można na adres e-mail: akademia@akademiazdrowia.eu. Więcej o zawodach można przeczytać na stronie www.akademiazdrowia.eu/zawody.

Impreza finansowana jest dzięki hojności lokalnych sponsorów oraz wsparciu rodziców dzieci biorących udział w zawodach.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama