, niedziela 7 marca 2021
Nasi polecą do Los Angeles na Olimpiadę!
20 sportowców z Oddziału Regionalnego Olimpiady Specjalnej Polska Beskidzkie brało ostatnio udział w X Letnich Igrzyskach Olimpiad Specjalnych w Bydgoszczy. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Nasi polecą do Los Angeles na Olimpiadę!

SM
Nasi polecą do Los Angeles na Olimpiadę!

Rafał Tobiczyk - uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu o olimpijskie złoto walczyć będzie w tenisie stołowym. fot. mat. pras.

W niedzielę, 31 sierpnia w Warszawie odbyło się losowanie reprezentacji Olimpiad Specjalnych Polska na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych do Los Angeles 2015. W składzie podstawowym i rezerwowym znaleźli się zawodnicy z naszego powiatu.

W składzie podstawowym znaleźli się Kinga Iwańska z Zespołu Placówek Szkolno-Wychowawczo-Rewalidacyjnych w Cieszynie, która startować będzie w pływaniu oraz Rafał Tobiczyk - uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu, który o olimpijskie złoto walczyć będzie w tenisie stołowym.

Trzecim rezerwowym został Sebastian Chybiorz - również uczestnik Warsztatu Terapii Zajęciowej w Drogomyślu. Piątą rezerwową została Anna Goliczewska z Powiatowego Domu Pomocy Społecznej w Pogórzu.

Z wyników losowania zadowolony jest Robert Młynarczyk, kierownik sportowy naszej ekipy, który dodaje, że przed zawodnikami jeszcze długa droga rejestracyjna, medyczna i wizowa, ale już dziś można się cieszyć z wyników losowania.

XIV Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych w Los Angeles odbędą się w przyszły roku, w dniach od 24 lipca do 2 sierpnia.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

31 września? Hmm... Rok temu?
Poza tym to powodzenia reprezentantom.

oczywiście 31 sierpnia :) Przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama