, poniedziałek 6 lipca 2020
Najlepszy trener i zawodniczka 2018 roku
Druga od lewej: Paulina Giemza, ostatni od lewej: Michał Mankiewicz.  fot: Octagon Team Cieszyn/FacebookDodaj do Facebook

Najlepszy trener i zawodniczka 2018 roku

DR
2018 rok okazał się być niezwykle udany dla Michała Mankiewicza i jego zawodników z Octagon Team Cieszyn.

Mankiewicz został najlepszym trenerem tegorocznych rozgrywek ALMMA. ALMMA czyli Amatorska Liga MMA to największa w Polsce oraz Europie organizacja amatorskich zawodów MMA, działająca przy Polskim Związku Jiu Jitsu.
W 2018 roku na zawodach ALMMA wystartowali zawodnicy z 304 klubów. Podopieczni cieszyńskiego trenera wywalczyli 49 medali - w tym 26 złotych oraz wygrali 81 ze 123 walk. Zapewniło im to pierwsze miejsce w tabeli, w której sklasyfikowano 304 kluby.
Co więcej, najlepszą zawodniczką ALMMA 2018 roku została Paulina Giemza, podopieczna trenera Mankiewicza, zdobyła 6 złotych medali i obecnie może pochwalić się serią ponad 20 zwycięstw bez porażki.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama