, niedziela 9 sierpnia 2020
Nagrody dla biegaczy z naszego regionu
Uroczyste wręczenie nagród za sezon 2017/2017 odbyło się 9 czerwca w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.  fot: PZNDodaj do Facebook

Nagrody dla biegaczy z naszego regionu

DR
Najlepsze biegaczki i najlepsi biegacze narciarscy zostali nagrodzeni w ramach Narodowego Programu Rozwoju Biegów Narciarskich. Wśród nich znajdują się również sportowcy z naszego regionu. Uroczyste wręczenie nagród za sezon 2017/2017 odbyło się 9 czerwca w auli Centralnego Ośrodka Sportu w Zakopanem.

W kategorii Seniorka trzecie miejsce zajęła Agata Warło z NKS Trójwieś Beskidzka. Na tej samej pozycji wśród Juniorek A uplasowała się Natalia Bury z WSS Wisła. Drugie miejsce w kategorii Juniorek B należy do Marceliny Wojtyły z MKS Istebna, a do jej klubowej koleżanki – Karoliny Kukuczki – piąte wśród Juniorek C. Tą samą kategorię zwyciężyła reprezentantka NKS Trójwieś Beskidzka – Karolina Kohutowa, a zaraz za nią znalazła się Ewa Gazór z tego samego klubu. Czwarte miejsce w kategorii Junior B przypadło Grzegorzowi Zawada z MKS Istebna. Z kolei wśród Juniorów C piąte miejsce zajął Łukasz Gazurek z NKS Trójwieś Beskidzka.

Doceniono również kluby. Dla sześciu najlepszych przyznane zostały nagrody finansowe. W tej klasyfikacji czwarte miejsce zajął klub NKS Trójwieś Beskidzka (7 500 zł), a szóste – MKS Istebna (6 500 zł). Triumfował klub MULKS Grupa Oscar Tomaszów Lubelski, otrzymując nagrodę w wysokości 12 000 zł.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama