, poniedziałek 27 stycznia 2020
Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej
Cykl zawodów ma na celu wyłonienie Mistrzów Śląska w kategorii kobiet, mikstów i mężczyzn. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej

red.
W dniach 14 – 15.07.2018 r. w Cieszynie odbędzie się turniej siatkówki plażowej w ramach cyklu pn. „III Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy”, nad którym patronat objął Ślaski Związek Siatkówki Plażowej.

Turniej rozgrywany będzie na boiskach do siatkówki plażowej, znajdujących się na Kąpielisku Miejskim oraz na Kompleksie boisk SPORTPARK w Cieszynie. Cykl zawodów ma na celu wyłonienie Mistrzów Śląska w kategorii kobiet, mikstów i mężczyzn. Turniej kobiet zostanie rozegrany 14 lipca 2018 r. o godzinie 9:30, a turniej mikstów 15 lipca od godz. 9.30.

W każdym turnieju eliminacyjnym uczestnicy zdobywają punkty rankingowe. Punkty wliczane są do łącznej klasyfikacji III Otwartych Mistrzostw Śląska w siatkówce plażowej im. Rufina Dudy.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama