, czwartek 4 czerwca 2020
Maraton o Puchar Równicy z mistrzem Ryszardem Szurkowskim!
Ustroński maraton organizowany będzie już po raz trzeci. fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Maraton o Puchar Równicy z mistrzem Ryszardem Szurkowskim!

BŚ/ mat. pras.
Już w sobotę, 12 maja, odbędzie się kolejny maraton o Puchar Równicy. Gościem specjalnym wyścigu będzie Ryszard Szurkowski, czterokrotny zwycięzca Wyścigu Pokoju. Marato wyruszy punktualnei o godz. 10.00 z ustrońskiego rynku.

W Ustroniu odbędzie się już po raz trzeci maraton w ramach cyklu imprez kolarstwa szosowego Dobre Sklepy Rowerowe ROAD Maraton. W zawodzach udział weźmie Ryszard Szurkowski.

Niełatwe trasy maratonu liczą 100 i 140 km. - Niespodzianką i ogromnym wysiłkiem będą odcinki w Lesznej Górnej, gdzie wyjątkowa stromizna zmusza niejednego kolarza do zejścia z roweru - zapowiada Wiesław Legierski, organizator maratonu.

Początek rajdu tradycyjnie odbędzie się na ustrońskim rynku, a zakończy na Równicy. Kolarze będą pokonywać tę górę aż dwa razy: najpierw po starcie jako "premię górską" i po pokonaniu całego dystansu.

Ich wysiłek będzie odpowiednio nagrodzony. Uczestnicy Pucharu będą nagradzani pucharami za miejsca od 1 do 3 oraz specjalnymi medalami pamiątkowymi dla każdego „finiszera”. Pula nagród dodatkowych ufundowanych przez sponsora Dobre Sklepy Rowerowe wynosi 4 tys. zł przydzielana według zajętych miejsc na mecie.

Szczegółówe informacje można znaleźć na www.roadmaraton.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama