, poniedziałek 15 października 2018
Lekcja WF-u z Mistrzem w SP3
W tym dniu szkołę odwiedził wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Lekcja WF-u z Mistrzem w SP3

mat.pras.
W poniedziałek 4 grudnia w Szkole Podstawowej nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka miało miejsce wyjątkowe wydarzenie. W tym dniu szkołę odwiedził wielokrotny reprezentant Polski w siatkówce, parokrotny zdobywca Mistrzostwa Polski i Wicemistrz Świata z 2006 roku Piotr Gacek.

Spotkanie z Mistrzem było niezwykłym przeżyciem dla każdego dziecka, które wzięło udział w spotkaniu. Sportowiec opowiadał o przebiegu swojej sportowej kariery i dawał wskazówki na co zwracać uwagę podczas sportowej kariery. Podkreślał również, że warto dążyć do postawionego celu bez względu na napotkane trudności i przeciwności losu. Ważnym aspektem spotkania było zachęcenie dzieci do aktywności fizycznej i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Organizatorem spotkania wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej oraz Szkołą Podstawową nr 3 było Stowarzyszenie Animacji Kultury i Sportu „Anima Pro Activ”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama