, czwartek 17 stycznia 2019
Kumulacja łyżwiarskich emocji
W zawodach wezmą udział kluby z całej Polski i oczywiście współorganizator zawodów Klub Sportowy Cieszyn. fot: pixabay.comDodaj do Facebook

Kumulacja łyżwiarskich emocji

mat.pras.
W dniach od 23 do 25 marca w lodowisku Hali Widowiskowo – Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków, będziemy mieli okazję obserwować rywalizację młodych łyżwiarzy figurowych.

W trakcie tych 3 dni przeprowadzone zostaną już po raz ósmy zawody ogólnopolskie Piastowski Piruet oraz Mistrzostwa Polski Młodzików i Młodzieżowców. Wstęp jest bezpłatny. W zawodach wezmą udział kluby z całej Polski i oczywiście współorganizator zawodów Klub Sportowy Cieszyn.

Szczegółowy harmonogram będzie dostępny na stronie www.sport.cieszyn.pl.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Droga Redakcjo GZC. Nie oczekuję na opublikowanie mojej dygresji o cieszyńskiej Cieślarowce / nb. nie na temat w kontekście łyżwiarstwa/ ale niech to będzie pewne podsunięcie dla Was tematu dlaczego mimo tak sprzyjającej aury nie mamy możliwości korzystania z tego co na Cieślarówce. temat był wielokrotnie drążony na różnych "poziomach miejskich" niestety konkluzja zawsze była podobna: " sorry ale ten sezon mamy już stracony" dodam że kolejny sezon. Trudno się temu zresztą dziwić skoro Decydeńci o Cieślarówce i jej infrastrukturze przypominają sobie w grudniu. Pozdrawiam serdecznie.

A co z wyciągiem na Cieślarówce ? Może Szanowni Redaktorzy GC zainteresowali by się tym tematem. Zima jaka jest każdy widzi, stok z oświetleniem jest, instalacja do naśnieżania jest, wyciąg........no niby jest ale tak na serio to go nie ma bo od lat nie działa. Kolejną zimę mamy z głowy i proszę mi nie mówić że aura nie dopisała, że w okolicy jest stoków pod dostatkiem /bo jest/ ale na cieszyńską górkę zawsze ciągnęły tłumy dzieci /i dorosłych/ niestety po raz kolejny ktoś przespał sprawę i jest jak jest. Rad bym poznać opinię na w/w temat osoby /osób / decyzyjnych w tym temacie./może nadszedł czas aby włozyć delikatnie kijek w mrowisko/

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama