, poniedziałek 9 grudnia 2019
Kajetanowicz niepokonany na City Show Ponta Delgada!
Przed zawodnikiem LOTOS Rally Team walka o utrzymanie pozycji niepokonanego w klasyfikacji cyklu fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Kajetanowicz niepokonany na City Show Ponta Delgada!

mat.pras.
Kajetanowicz niepokonany na City Show Ponta Delgada!


Kajetanowicz niepokonany na City Show Ponta Delgada!

Trzecia z rzędu wygrana Kajetanowicza w Ponta Delgada City Show – niesamowitym festiwalu dla kibiców rajdowych. Próba rozgrywana była w deszczowych warunkach, na śliskim asfalcie i podbijającej kostce brukowej.

Świetnym wynikiem rozpoczął się występ Kajetana Kajetanowicza na Wyspie Świętego Michała. Kierowca LOTOS Rally Team po raz trzeci z rzędu wywalczył pierwsze miejsce w City Show, rozgrywanym poza właściwą klasyfikacją Rajdu Azorów, jako ukłon w kierunku kibiców. Warunki pogodowe nie ułatwiły tego zadania – na niedługo przed startem zaczął padać intensywny deszcz.

Kajto bezbłędnie pokonał trasę wytyczoną uliczkami Ponta Delgada, pokonując według nieoficjalnych wyników aż o 6,4 s José Antonio Suáreza. Trzeci czas uzyskał Dávid Botka, tracąc 8,6 s. Za nim uplasował się José María López Planelles (+9,2 s), i Jan Černý (+10,7 s). Zawodnicy rywalizowali na oponach szutrowych, a nawierzchnią był asfalt oraz śliska kostka brukowa.

Kajetan Kajetanowicz: City Show Ponta Delgada ma dla mnie podobny urok jak legendarne Kryterium Asów na ulicy Karowej w stolicy Polski. Za każdym razem zależy mi na tym, aby wygrać tę próbę właśnie dla kibiców. Przed nami właściwa rywalizacja, którą poprzedzi jeszcze odcinek kwalifikacyjny. Mam wiele powodów, aby cieszyć się tym startem. To między innymi fantastyczna konkurencja, która w tym roku jest rekordowa, a także trasy, których nie spotkamy w żadnym innym miejscu na ziemi. Rozpoczynamy walkę na środku Atlantyku, trzymajcie kciuki!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama