, wtorek 26 maja 2020
Jak Cieszyn obchodził Dzień Dziecka?
Sportowy Dzień Dziecka „Baw się bezpiecznie” otworzyła parada zawodników. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Jak Cieszyn obchodził Dzień Dziecka?

red./mat.pras.
1 czerwca Hala Widowiskowo-Sportowa w Cieszynie wypełniła się wgwarem, śmiechem, wspólną zabawą i sportową rywalizacją, do której stanęło łącznie 420 zawodników. Nie zabrakło dopingującej widowni, która wspierała swoich kolegów udziałem w konkurencjach .

Sportowego kibicowanie oceniała specjalna komisja, która brała pod uwagę jak m.in.: transparenty i przyśpiewki zagrzewające zawodników do walki.

Sportowy Dzień Dziecka „Baw się bezpiecznie” otworzyła parada zawodników. Następnie głos zabrał Burmistrz Cieszyna, Ryszard Macura.
- Tyle w was wspaniałej radości i entuzjazmu. Bardzo wam za to dziękuję. Z okazji Dnia Dziecka życzę wam dużo radości i tego, by wasze marzenia się spełniały a każdy dzień był radosny i podobny do dzisiejszego. Życzę wam również tego, żebyście swoim entuzjazmem i wielką radością zarażali innych ludzi – podkreślał gospodarz miasta, kierując słowa uznania w stronę najmłodszych uczestników.

W imprezie "Baw się bezpiecznie" biorą udział dzieci z cieszyńskich szkół podstawowych, które rywalizują ze sobą w sprawnościowych torach przeszkód, dostosowanych do danego poziomu klas, oraz w teście wiedzy dotyczącym zasad bezpiecznego zachowania w różnych sytuacjach. Wszystkie szkoły zostają nagrodzone a oprócz zmagań sportowych na dzieci czeka wiele różnych atrakcji. Każdy uczestnik imprezy otrzymuje drobny poczęstunek a samą imprezę uatrakcyjniają występy artystyczne.

Organizatorami Sportowego Dnia Dziecka „Baw się bezpiecznie”,byli: Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Straż Miejska w Cieszynie, Centrum Usług Wspólnych, Wydział Kultury Urzędu Miejskiego w Cieszynie i Cieszyński Ośrodek Kultury „Dom Narodowy”.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama