, niedziela 28 luty 2021
Ireneusz Jeleń wspiera drużynę i przyciąga tłumy
Mecz z drużyną z Kończyc Wielkich był drugim spotkaniem, podczas którego w barwach Piasta Cieszyn wystąpił Ireneusz Jeleń.  fot: Roch CzerwińskiDodaj do Facebook

Ireneusz Jeleń wspiera drużynę i przyciąga tłumy

SM
Ireneusz Jeleń wspiera drużynę i przyciąga tłumy

Wychowanek Piasta, a następnie reprezentant kraju i piłkarz między innymi AJ Auxerre i OSC Lile wrócił by pomóc swojej pierwszej drużynie w walce o Ligę Okręgową. fot. Roch Czerwiński


Ireneusz Jeleń wspiera drużynę i przyciąga tłumy

Ostatecznie spotkanie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy. fot. Roch Czerwiński


Ireneusz Jeleń wspiera drużynę i przyciąga tłumy

Na wczorajszy mecz przeciwko Błyskawicy Kończyce Wielkie, sprzedanych zostało 700 biletów. fot. Roch Czerwiński

W niedzielę, 8 czerwca na stadionie miejskim w Cieszynie rozegrany został kolejny mecz o mistrzostwo klasy A w piłce nożnej. Rywalem drużyny TS Piast Cieszyn była LKS Błyskawica Kończyce Wielkie.

Mecz z drużyną z Kończyc Wielkich był drugim spotkaniem, podczas którego w barwach Piasta Cieszyn wystąpił Ireneusz Jeleń. Wychowanek Piasta, a następnie reprezentant kraju i piłkarz między innymi AJ Auxerre i OSC Lile wrócił by pomóc swojej pierwszej drużynie w walce o Ligę Okręgową. Oprócz wsparcia drużyny Jeleń po raz kolejny ściągnął również tłumy na stadion przy alei Jana Łyska w Cieszynie. W pierwszym meczu z udziałem Jelenia, podczas którego Piast Cieszyn pokonał drużynę Beskidu Brenna wynikiem 5:1, na trybunach zasiadło ponad 500 widzów. Na wczorajszy mecz przeciwko Błyskawicy Kończyce Wielkie, sprzedanych zostało 700 biletów.
- Ciekawe widowisko przy pełnych trybunach to bardzo dobry pomysł na spędzenie niedzielnego popołudnia, a idea zaproszenia do udziału w ostatnich czterech meczach sezonu naszej rodzimej gwiazdy wydaje się być naprawdę trafiona. Z pewnością jest to znacząca promocja cieszyńskiej piłki nożnej. Warto to wykorzystać - komentuje Piotr Czerwiński, który na mecz przyszedł z synem oraz znajomymi.

Podczas gdy na trybunach kibice stworzyli sielankową i rodzinną atmosferę, na boisku piłkarze walczyli o cenne punkty. Dominujący w tym starciu byli zawodnicy Piasta Cieszyn z Ireneuszem Jeleniem na czele. Wychowanek Piasta był na boisku dosłownie wszędzie - pracował w pomocy, rozdzielał piłki, finalizował również akcje kolegów. Efektem jego zaangażowania były dwa gole, które Jeleń umieścić w bramce przeciwnika. Podczas spotkania kilka okazji do zmiany wyniku mieli również goście. W jednej z nich, po błędzie obrony Piasta Cieszyn, napastnik Błyskawicy niebezpiecznie zbliżył się do bramki gospodarzy, oddając jednak niecelny strzał. Ostatecznie spotkanie zakończyło się dwubramkowym zwycięstwem gospodarzy.

Kolejny mecz drużyny TS Piast Cieszyn odbędzie się 15 czerwca o godz. 17.00. Rywalem zawodników z Cieszyna będzie drużyna LKS Olza Pogwizdów, która będzie gospodarzem spotkania.

Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dopóki nie usunie się tego starego betonu zarządzającego mosirem sytuacja w cieszyńskiej piłce się nie zmieni

Jakie prochy bierzesz?

Organizacja meczu- dramat. Tak wielu sympatyków pilki nożnej w Cieszynie dawno nie bylo a tu żadnych napoi, wursztu,.
A w klubie bieda, ze na wodę nawet dla grajków nie ma.

Czym sie tu chwalic. ?????????? Miasto 35 tys i walczy o okregowke :)

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama