, sobota 24 sierpnia 2019
Inauguracja Downhill City Tour w Cieszynie
Otwarcie zaplanowano na cieszyńskim Rynku 8 kwietnia o godz. 10:00. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Inauguracja Downhill City Tour w Cieszynie

red./mat.pras.
Przed nami otwarcie kolejnego sezon cyklu Downhill City Tour, które odbędzie się w Cieszynie. Ta edycja podobnie jak w zeszłym roku rozgrywana będzie w formule Dual, gdzie dwóch zawodników ściga się równocześnie na specjalnie przygotowanej trasie pełnej skoczni, schodów, kostki brukowej, band i innych przeszkód występujących w miejskiej infrastrukturze.

Organizatorzy zaplanowali drobne zmiany na trasie, a także rozbudowę miasteczka rowerowego, które czekać będzie na widzów i zawodników na cieszyńskim rynku. Wśród atrakcji przygotowanych dla kibiców wymienić można między innymi: strefę dla dzieci, tor pumptrack wraz z instruktorem, konkursy z nagrodami, foodtrucki, stoiska partnerów i wiele innych.

Będzie to 9. edycja tego wydarzenia w historii. Otwarcie zaplanowano na cieszyńskim Rynku 8 kwietnia o godz. 10:00. We wrześniu ekstremalny wyścig zawita do Ustronia.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama