, środa 11 kwietnia 2018
Imprezy sportowe na Święcie Trzech Braci
W ramach tegorocznego Święta Trzech Braci odbędzie się wiele imprez towarzyszących temu wydarzeniu. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Imprezy sportowe na Święcie Trzech Braci

red.
Imprezy sportowe na Święcie Trzech Braci


Imprezy sportowe na Święcie Trzech Braci

W ramach tegorocznego Święta Trzech Braci odbędzie się wiele imprez towarzyszących temu wydarzeniu. Przygotowane zostały również imprezy sportowe. Będzie to turniej piłkarski „Pod Wałką”, impreza na orientację „Tropem Trzech Braci” oraz turniej golfowy w Ropicach.

Turniej piłkarski odbędzie się w sobotę 10.06.17 od godziny 9.00 na Stadionie Miejskim w Cieszynie oraz na boiskach piłkarskich "Pod Wałką".

Turniej TS 1909 Piast Cieszyn, godz. 9.00 Stadion Miejski
9.00 - kategoria juniorów
13.00 - kat. oldbojów

Turniej CKS Piast Cup, godz. 9.00 boiska piłkarskie "Pod Wałką"
9.00 - kat. 2008 i młodsi, 2006-2007, 2004-2005.

O godzinie 17.00 na cieszyńskim Rynku, odbędzie się dekoracja zwycięzców oraz licytacja gadżetów sportowych reprezentacji Polski.

Kolejną imprezą sportową, która będzie towarzyszyła obchodom ŚTB, jest Impreza na Orientację - Tropem Trzech Braci. Odbędzie się ona w sobotę na Rynku w Cieszynie. Od godziny 10.00 rozpocznie się rejestracja uczestników, natomiast o 11.00 wystartuje rywalizacja. Dekoracja zwycięzców zaplanowana jest na godzinę 13.00 na Rynku w Cieszynie. W imprezie weźmie udział pierwszych 150 osób zgłoszonych drogą elektroniczną na stronie:www.fundacja-provitae.pl. Impreza ta polega na szukaniu na terenie Cieszyna miejsc bardziej lub mniej związanych z legendą o trzech braciach. Miejsca te będę oznaczone w terenie specjalnymi lampionami.

Warto również wspomnieć o turnieju golfowym, który odbędzie się za Olzą w Ropicach. O Przechodni Puchar Święta Trzech Braci będą walczyć wyjątkowi goście. Ale to nie wszystko, dla tych którzy chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z golfem zachęcamy do wzięcia udziału w Akademii Golfa dla wszystkich. Kliknij i zobacz, co o całym turnieju oraz akademii powiedział nam Mateusz Ligocki!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama