, wtorek 21 stycznia 2020
I Ustroński Triathlon Górski
Impreza wypadła znakomicie dzięki słonecznej pogodzie, bardzo dobrej organizacji i pięknie Ustronia. fot: ustron.plDodaj do Facebook

I Ustroński Triathlon Górski

I Ustroński Triathlon Górski

Podium I Ustrońskiego Triathlonu Górskiego

W sobotę 5 Listopada 2016r. w Ustroniu odbył się I Ustroński Triathlon Górski– sportowa zabawa, której prawdopodobnie nikt w kraju jeszcze nie realizował. Organizatorami wydarzenia byli: Stowarzyszenie Promocji i Rozwoju Ustronia, DW Kolejarz i Urząd Miasta Ustroń.

Na sprinterskich dystansach zmierzyło się prawie 40 zawodników na rowerach górskich, w biegu z kijami oraz w biegu na nartorolkach. Impreza wypadła znakomicie dzięki słonecznej pogodzie, bardzo dobrej organizacji i pięknie Ustronia. Wyścig kolarski odbył się na dystansie 3km, bieg z kijami na 1km, a bieg na nartorolkach stylem klasycznym na 850m. Pierwsze miejsce w kategorii open zdobył Lubos Konderla z Trzyńca (Republika Czeska), na drugim uplasował się Piotr Michałek, a na trzecim stopniu podium stanął Kazimierz Grycman.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama