, wtorek 25 luty 2020
Gratulacje dla cieszyńskich sportowców
Wśród wyróżnionych znaleźli się, Maria Juroszek oraz Michał Głowa, którym władze miasta złożyły podziękowania oraz gratulacje za osiągnięte wyniki. fot: FJDDodaj do Facebook

Gratulacje dla cieszyńskich sportowców

DR
Gratulacje dla cieszyńskich sportowców

Wczorajsza Sesja Rady Miejskiej, 25 maja rozpoczęła się wręczeniem nagród cieszyńskim sportowcom. Wśród wyróżnionych znaleźli się, Maria Juroszek oraz Michał Głowa, którym władze miasta złożyły podziękowania oraz gratulacje za osiągnięte wyniki.

Maria Juroszek jest zawodniczką Integracyjnego Klubu Sportowego w Cieszynie. Od wielu lat reprezentuje nasz kraj i nasze miasto na zawodach międzynarodowych i krajowych zdobywając kolejne medale. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski, Świata i Europy. Pani Maria jest Mistrzynią Świata w siłowaniu na rękę z 2016 roku.

W dniach 16-20 maja w Katowicach odbyły się XXVII Mistrzostwach Europy w Armwrestlingu Juniorów, Seniorów, Masters oraz XX Mistrzostwach Europy Osób Niepełnosprawnych w Armwrestlingu. Ponad 800 zawodniczek i zawodników z 32 państw wzięło udział  w Mistrzostwach Europy. Wśród kilkudziesięciu reprezentantów Polski, znalazła się także Maria Juroszek , która wystąpiła zarówno w kategorii Masters, jak i w kategorii osób niepełnosprawnych. W obu swoich występach na Mistrzostwach Europy wywalczyła brązowe medale.

Natomiast Michał Głowa to zawodnik nordic walking w grupie juniorów. W 2016 roku 6 razy stał na najwyższym stopniu podium w Pucharach na terenie Polski. Zdobył złoto na Międzynarodowych Mistrzostwach Polski w Lublinie. Ten sam medal przywiózł również z Mistrzostw Europy w Legnicy.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

W zawodach w których startowała pani Juroszek była ostatnia bo startowały 3 panie. Kiedy wreszcie przestaniemy się oszukiwać?

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama