, poniedziałek 9 grudnia 2019
Dodatkowy przewóz kibiców podczas LGP w Wiśle
W celu poprawienia komunikacji zostaną wprowadzone dodatkowe przewozy kibiców fot: mat. pras.Dodaj do Facebook

Dodatkowy przewóz kibiców podczas LGP w Wiśle

red.
W dniach 13 - 15 lipca w Wiśle odbędą się zawody w ramach cyklu FIS Letnie Grand Prix. Na tą okazję w celu poprawienia komunikacji zostaną wprowadzone dodatkowe przewozy kibiców.

Komunikacja w tym czasie będzie prowadzona zgodnie z rozkładem jazdy podanym na tablicach przystankowych. Ponadto uruchomione zostaną dodatkowe kursy na czas dojazdu i odwozu kibiców. Miejsce odjazdu na skoki do Nowej Osady - Skrzyżowanie ulokowany zostanie na przystankach przy cukierni i aptece koło Placu Hoffa oraz przy ulicy Olimpijskiej. Miejsce odjazdu po skokach do Wisły - ul. Kolejowa będzie znajdowac sie na skrzyżowaniu Nowa Osada oraz na przystanku na drodze z Czarnego. Przewóz kibiców w ramach dodatkowej komunikacji odbywać sie będzie na podstawie wykupionego w autobusie biletu "tam + powrót", co 20 minut z możliwością częstszych odjazdów stosownie do potrzeb dnia (14 i 15 lipca - od godz. 15:00 do godz. 17:15). Warto dodać, że odwóz chętnych kibiców po skokach narciarskich nastąpi do 40 minut od ich zakończenia na podstawie wykupionego w autobusie biletu oraz w miarę zapełniania autobusów i przejezdności drogi.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama