, poniedziałek 24 luty 2020
Cisownica: Nocny maraton pływacki
Pierwszy maraton zakończył się dużym powodzeniem, a organizatorzy myślą już nad kolejnym wydarzeniem pływackim. fot: archiwum UKS "Cisownica"Dodaj do Facebook

Cisownica: Nocny maraton pływacki

DR
42 śmiałków stanęło na starcie nocnego maratonu pływackiego, który rozstał rozegrany w piątek 17 lutego na basenie w Szkole Podstawowej w Cisownicy. Wśród uczestników byli reprezentanci UKS "Cisownica", a także zaproszeni goście. Najmłodszymi pływakami byli uczniowie klas 3 szkół podstawowych.

Była to pierwsza taka próba w historii klubu, w której uczestnicy mieli za zadanie przepłynąć 100 kilometrów, w godzinach wieczornych i nocnych. Trwała ona dokładnie 5 godzin i 40 minut. Rozpoczęła się o 20:10, a skończyła o 1:50 w nocy.
Wszyscy uczestnicy zostali podzieleni na 6 sztafet kilkuosobowych, a na każdym torze płynęły dwie sztafety. Przez cały czas trwania imprezy dostępny był bufet energetyczny, czyli owoce, soki, woda mineralna i słodycze.

Pierwszy maraton zakończył się dużym powodzeniem, a organizatorzy myślą już nad kolejnym wydarzeniem pływackim.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama