, czwartek 12 grudnia 2019
Cieszyński Fortuna Bieg z wyróżnieniem
Już za blisko miesiąc odbędzie się jubileuszowy 10. Cieszyński Fortuna Bieg. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyński Fortuna Bieg z wyróżnieniem

red.
9. Cieszyński Fortuna Bieg został wyróżniony w kilku kategoriach za dobrą organizację imprezy biegowej. Wyróżnienie przyznał portal internetowy maratonypolskie.pl na podstawie ogólnopolskiego głosowania.

Bieg, który prowadzi ulicami Cieszyna i Czeskiego Cieszyna otrzymał certyfikaty w kategoriach: 10 kilometrów, Miasta 25 – 100 tys, Biegi masowe, Śląskie oraz Miasta, gminy, ośrodki.

Za sezon 2017 certyfikaty „Złoty Bieg” przyznawane były dwuetapowo. Pierwszy etap stanowiło zgłaszanie kandydatur biegów. W drugim etapie czytelnicy portalu maratonypolskie.pl oddawali swoje głosy, na podstawie których ustalone zostały ostateczne miejsca.

Już za blisko miesiąc odbędzie się jubileuszowy 10. Cieszyński Fortuna Bieg, w którym nadal można zgłosić chęć udziału za pośrednictwem strony www.datasport.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama