, czwartek 17 stycznia 2019
Cieszyniacy zmierzą się z Wielkim Testem
W fotelach uczestników zasiądą pochodzący z Cieszyna: Mateusz i Michał Ligoccy oraz Paulina Ligocka-Andrzejewska. fot: PAPDodaj do Facebook

Cieszyniacy zmierzą się z Wielkim Testem

red.
Z okazji rozpoczynających się Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Pjongczangu, TVP 1 przygotowała test, który zweryfikuje wiedzę o tej największej sportowej imprezie. Już dzisiaj 7 lutego o godzinie 20:25 Wielki Test o Igrzyskach Olimpijskich! W fotelach uczestników zasiądą pochodzący z Cieszyna: Mateusz i Michał Ligoccy oraz Paulina Ligocka-Andrzejewska.

W telewizyjnym studiu na pytania będą odpowiadać popularni artyści, sportowcy i dziennikarze. Wśród nich znajdzie się wspomniany wcześniej Mateusz Ligocki, który w Pjongczangu wystąpi już 15 lutego w snowcrossie. W trakcie testu przypomniane zostaną również najbardziej wzruszające sukcesy polskich zawodników oraz wybitne postacie światowego sportu, które zapisały się na kartach historii igrzysk olimpijskich. Swoją sportową wiedzę będą mogli również sprawdzić widzowie. Test będzie dostępny online na stronie wielkitest.tvp.pl lub po ściągnięciu aplikacji „Wielki Test TVP” na smartfony.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama