, niedziela 27 maja 2018
Cieszyn: Zawody mistrzowskiej rangi
Mistrzostwa Europy na torze w Boguszowicach fot: FJDDodaj do Facebook

Cieszyn: Zawody mistrzowskiej rangi

red.
W ostatni weekend (20 i 21 maja) Cieszyn zmienił sie motocrossową stolicę Europy. Na torze w Boguszowicach wystartowało 52 chłopców w klasach EMX 65 i EMX 85, a także 26 kobiet w klasie EMX Open.

Po zwycięstwo sięgnęła Dunka- Sara Andersen, druga była Szwedka - Emelie Dahl, a trzecia ku uciesze polskich kibiców - Joanna Miller. Ze starszych chłopców najlepszy w obu wyścigach okazał sie Aleksiej Orłow z Rosji, za nim uplasowali sie jego rodacy- Nikita Pietrow, Jegor Frołow. Natomiast wśród młodszych chłopców triumfował nasz zawodnik - Maksymilian Chwalik, który okazał się lepszy od Rosjanina Eliseja Oreszkina i Litwina Kirilisa Maslovsa.

Organizatorem wydarzenia był Cieszyński Klub Motorowy we współpracy z Województwem Śląskim, miastem Cieszyn oraz Polskim Związkiem Motorowym.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama