, poniedziałek 6 lipca 2020
Cieszyn: Ruszyło lodowisko i cykliczne zajęcia
Harmonogram korzystania ze ślizgawek na październik dostępny jest na stronie www.mosir-cieszyn.pl. Jednak nie jest to jedyna możliwość dla fanów łyżew. fot: MOSiRDodaj do Facebook

Cieszyn: Ruszyło lodowisko i cykliczne zajęcia

DR
W połowie października rozpoczął się kolejny sezon na krytym lodowisku, które znajduje się w Hali Widowiskowo-Sportowej im. Cieszyńskich Olimpijczyków przy ul. Sportowej 1 w Cieszynie. Na fanów łyżew czeka szereg zajęć.

Harmonogram korzystania ze ślizgawek na październik dostępny jest na stronie www.mosir-cieszyn.pl. Jednak nie jest to jedyna możliwość dla fanów łyżew. Na cieszyńskim lodowisku prowadzone są również zajęcia łyżwiarstwa figurowego oraz hokeja na lodzie.

Zajęcia z łyżwiarstwa figurowego skierowane są do dzieci w wieku 4-6 lat i począwszy od przyszłego tygodnia będą odbywać się w każdy wtorek w godzinach 16.00-16.45 oraz sobotę w godzinach 09.45-10.30.

Natomiast zajęcia hokeja rozpoczną się 5 listopada i będą się odbywać w każdą środę w godzinach 17.30-18.30 oraz w sobotę w godzinach 10.45-11.45.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama