, sobota 18 stycznia 2020
Brenjada – impreza na orientację w Beskidach
Zapisy drogą elektroniczną przyjmowane są do 20 czerwca.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Brenjada – impreza na orientację w Beskidach

red./mat.pras.
1 lipca w Brennej odbędzie się impreza na orientację - Brenjada. Indywidualnie będzie do pokonania trasa 10 km z kilkunastoma punktami kontrolnymi. Specjalną trasę przygotowano także dla rodzin i grup początkujących. Do pokonania będą mieli ok 4 km.

- Ideą naszego biegu jest promowanie aktywnego spędzania wolnego czasu w postaci biegów na orientację. Zapraszamy do pięknej przyrodniczo i ciekawej turystyczno Gminy Brenna. Zachęcamy wszystkich do udziału w imprezie i spróbowanie swoich umiejętności w posługiwaniu się mapą i kompasem – mówi Przemysław Sikora z Fundacji „Pro Vitae”, współorganizator wydarzenia.

Rywalizacja odbywać się będzie na dystansie 10 km, który zaplanowany jest dla indywidualnych zawodników. Zwycięzcą zostanie uczestnik, który zaliczy najwięcej punktów kontrolnych w najkrótszym czasie. Punkty te będą oznaczone biało-czerwonymi lampionami. Zapisy drogą elektroniczną przyjmowane są do 20 czerwca.

- Dla tych uczestników w ramach opłaty startowej w wysokości 15 zł, zaplanowany jest, poza mapą i kartą startową, napój i przekąska. Pełny regulamin wraz z danymi do przelewu dostępny jest na naszej stronie www.inosci.pl – mówi Przemysław Sikora i dodaje: - Zapraszamy do aktywnego otwarcia wakacji, wspólnej zabawy i podjęcia wyzwania.

Rodziny i małe grupy początkujące będą mogły spróbować swoich sił na trasie ok 4 km, do odnalezienia będzie ok. 8 punktów kontrolnych. Zapisy na tą trasę także przyjmowane są drogą mailową do 20 czerwca.

- Zachęcamy do śledzenia naszych profili w mediach społecznościowych – na instagramie i facebooku, do wspólnego odkrywania radości z biegania po Beskidach na orientację – mówi organizator.

Więcej informacji: www.inosci.pl
facebook.com/InOSCIpl
instagram.com/inosci.pl

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama