, niedziela 17 stycznia 2021
„Borgońka Cross” - sportowa nowość w Hażlachu
Bieg ma być organizowany co roku - to nowa sportowa tradycja w gminie Hażlach i na Śląsku Cieszyńskim? fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

„Borgońka Cross” - sportowa nowość w Hażlachu

red.
Już 10 marca 2019 r. odbędzie się pierwszy bieg przełajowy „Borgońka Cross”, na który zaprasza Gminny Ośrodek Kultury w Hażlachu. Bieg ma być organizowany co roku - to nowa sportowa tradycja w gminie Hażlach i na Śląsku Cieszyńskim?

Trasa biegu liczy 12,2 km długości (w tym blisko 400 metrów przewyższenia) i przebiega w większości przez lasy i tereny zielone, wykorzystując do tego otwartą w ubiegłym roku ścieżkę do źródełka „Borgońka”. Bieg rozpocznie się o godzinie 13:00 na skrzyżowaniu ul. Leśnej i Myśliwskiej w Hażlachu. To wydarzenie przyjazne dla psów.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama