, poniedziałek 17 grudnia 2018
Błachowicz z awansem na MMARocks.pl
Najnowsza aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA portalu MMARocks.pl obfituje w ponad 50 zmian we wszystkich kategoriach wagowych. fot: MMARocks.plDodaj do Facebook

Błachowicz z awansem na MMARocks.pl

red./mat.pras.
Najnowsza aktualizacja rankingu polskich zawodników MMA portalu MMARocks.pl obfituje w ponad 50 zmian we wszystkich kategoriach wagowych. Najważniejszą zmianą bez wątpienia jest jednak awans Jana Błachowicza.

Błachowicz znajduje się obecnie na pierwszym miejscu w kategorii półciężkiej. Po dwóch świetnych pojedynkach pod szyldem UFC, powracający na tron kategorii półciężkiej Błachowicz, wyprzedził Tomasza Narkuna, Marcina Prachnio oraz Karola Celińskiego. Błachowicz w swoim zeszłotygodniowym pojedynku, podczas gali UFC on Fox 26, pokonał mocnego Jareda Cannoniera, a wcześniej, podczas gali UFC w Gdańsku, zmusił do poddania Devina Clarka.

"Cieszyński Książę" wrócił również do rankingu zawodników MMA bez podziału na kategorie wagowe, gdzie trafił na miejsce czwarte. Znajduje się tym samym tuż za Krzysztofem Jotką, Marcinem Tyburą i Mamedem Khalidovem.

Polski ranking zawodników MMA jest tworzony przez redakcję serwisu MMARocks.pl.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Co najważniejsze znajduje się na 12 miejscu rankingu UFC. Dzięki temu i dwóm zwyciestwom z rzędu jego kolejna walka będzie z kimś z światowej czołówki.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama