, czwartek 27 luty 2020
Biegacze z Istebnej rozpoczynają sezon Pucharu Świata
Pięcioro reprezentantów Polski zainauguruje sezon zimowy Pucharu Świata w biegach narciarskich, wśród nich znajdują się również zawodnicy z naszego regionu: Kamil Bury i Dominik Bury oraz Mateusz Haratyk z gminy Istebna.  fot: PZNDodaj do Facebook

Biegacze z Istebnej rozpoczynają sezon Pucharu Świata

DR
Pięcioro reprezentantów Polski zainauguruje sezon zimowy Pucharu Świata w biegach narciarskich, wśród nich znajdują się również zawodnicy z naszego regionu: Kamil Bury i Dominik Bury oraz Mateusz Haratyk z gminy Istebna.

Rywalizacja w zawodach Pucharu Świata w fińskiej Ruce została podzielona na dwa dni. W sobotę w sprincie techniką klasyczną pobiegną bracia Kamil i Dominik Bury wraz z reprezentacyjnym kolegą Maciejem Staręgą. Z kolei, w niedzielę najlepsi biegacze i biegaczki na świecie powalczą na dystansach. Trener Tadeusz Krężelok zdecydował, że na 15 km klasykiem pobiegnie Dominik Bury i Mateusz Haratyk oraz jeden ze sprinterów - Maciej Staręga lub Kamil Bury. Decyzja ma dopiero zapaść.

Skład kadry na PŚ w Ruce uzupełnia Urszula Łętocha.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama