, poniedziałek 15 października 2018
6 medali dla Shindo z Cieszyna
Klub Sportowy Shindo z Cieszyna reprezentowało 12 zawodników. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

6 medali dla Shindo z Cieszyna

red.
W dniach 18 i 19 listopada br. w Legnicy odbył się duży turniej Karate ,,XVII Cyprum Cup Internaional Karate Polish Open”, w którym udział wzięło 520 zawodników reprezentujących 66 klubów Karate z 12 Państw: Bangladeszu, Czech, Anglii, Estonii, Niemiec, Iranu, Kuwejtu, Maroko, Nepalu, Słowacji, Syrii oraz Polski.

Klub Sportowy Shindo z Cieszyna reprezentowało 12 zawodników, którzy znakomicie wypadli podczas rywalizacji Kumite i Kata. 1 miejsce Kata indywidualnie (11 lat) zdobyła Maja Borzęcka. Zawodniczki cieszyńskiego Shindo stanęły na dwóch pierwszych stopniach podium w Kata drużynowym U-14. Natomiast z rywalizacji Kumite klub przywiózł dwa brązowe medale, jeden zdobył Mateusz Cieślar (Kumite indywidualnie juniorów +76 kg oraz kategoria open), a drugi Maria Kopala (Kumite indywidualnie U-14 -50kg).

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama