, poniedziałek 15 października 2018
5 medali cieszyńskiego Octagonu w Turnieju Młodych Mistrzów
Zawody odbyły się w Kuźni Raciborskiej 18 listopada. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

5 medali cieszyńskiego Octagonu w Turnieju Młodych Mistrzów

red./mat.pras.
Bardzo dobry wynik zanotowali reprezentanci cieszyńskiego Octagonu na zawodach Ogólnopolskiej Ligi Ju Jitsu. Zawody odbyły się w Kuźni Raciborskiej 18 listopada. Cieszyński klub reprezentowało aż 8 zawodników.

W Turnieju Młodych Mistrzów Ju Jitsu kolejny raz z rzędu w kat. 30 kg złoty medal zdobył Jakub Bąk, wygrywając wszystkie swoje pojedynki. Brązowy medal w tej kategorii przypadł 6 letniemu Miłoszowi Wojciuch dla którego był to pierwszy start w tego typu zawodach. Po dwóch nieudanych zawodach bardzo dobry start zanotował Dorian Zisenbach (kat. 34 kg). Wygrał wszystkie swoje pojedynki i tym samym stanął na najwyższym stopniu podium. W kat. 30 kg pierwszy start zaliczyła Kornelia Stankiewicz dorzucając do klubowej kolekcji kolejne złoto. Miłą niespodziankę sprawił debiutant w tych zawodach - Kosma Kruszyński, który zajął 2 miejsce w swojej kategorii. Pozostali zawodnicy Octagonu - Tomasz Witek, Wojciech Gryboś oraz Filip Stoszek po dobrych walkach musieli ustąpić swoim rywalom.
- Był to jednak bardzo dobry start całej ekipy cieszyńskiego Octagonu i na następnych zawodach liczymy na kolejne medale - mówi Trener Rafał Kareta.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama