, środa 24 czerwca 2020
3,5 mln złotych na obiekty sportowe
Modernizacja obiektów sportowych jest częścią programu modernizacji cieszyńskiego kampusu Uniwersytetu Śląskiego. fot: http://www.kampuscieszyn.us.edu.plDodaj do Facebook

3,5 mln złotych na obiekty sportowe

mat.pras.
6 września Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka na konferencji prasowej w Katowicach poinformował o wynikach programu Sportowa Polska, w ramach którego Uniwersytet Śląski pozyskał 3,5 mln złotych na modernizację obiektów sportowych w Cieszynie – etap 1 basen.

Modernizacja obiektów sportowych jest częścią programu modernizacji cieszyńskiego kampusu Uniwersytetu Śląskiego. Udział finansowy w inwestycji mają także Miasto Cieszyn (1 mln – określony w wieloletniej prognozie finansowej miasta na lata 2019-2020) oraz Powiat Cieszyński (0,5 mln – określony w wieloletniej prognozie finansowej powiatu na lata 2019-2020).

Inwestycja planowana jest na lata 2019-2020. Obejmie ona między innymi: termomodernizację basenu, przebudowę sanitariatów, szatni, natrysków, nowy system obsługi klienta, a także dostosowanie obiektu do wymogów ppoż i dostosowanie obiektu do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Aha czyli basen po prostu odmalują trampoliny jak zamknięte były tak zamknięte zostaną...

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama