, wtorek 11 maja 2021
21. raz o puchar MTP Delfin
Zawody organizowane przez Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie „Delfin” Cieszyn wystartują w sobotę o godz. 9.00. fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

21. raz o puchar MTP Delfin

red.
Już w najbliższy weekend (7-8.04) odbędą się XXI Międzynarodowe Zawody Pływackie o Puchar MTP Delfin Cieszyn. Oprócz zawodników z Polski swój udział zgłosili pływacy z Czech, Słowacji , Węgier oraz Ukrainy.

Zawody organizowane przez Młodzieżowe Towarzystwo Pływackie „Delfin” Cieszyn wystartują w sobotę o godz. 9.00. Tradycyjnie na Krytej Pływalni Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie. Każdy z nas może przyjść i dopingować zawodników rywalizujących na 100 m stylem dowolnym, 50 m klasycznym czy 200 m grzbietowym. Wydarzenie można również śledzić online na stronie www.megatiming.pl. Portal ten w 2015 roku przyznał cieszyńskim zawodom tytuł Najlepszej Imprezy Roku. W najbliższej edycji na startujących czekają nowości. Jedną z nich jest nagroda w wysokości 50 zł za pobicie rekordu zawodów niezależnie od kategorii wiekowej. Ponad to, do zawodników powędrują puchary, medale oraz nagrody rzeczowe.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama