, wtorek 11 sierpnia 2020
17 medali dla KS Shindo Cieszyn
Podczas Pucharu Polski w Karate Olimpijskim w Legnicy 18-osobowa kadra z Cieszyna wywalczyła 17 medali.  fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

17 medali dla KS Shindo Cieszyn

red.
Kolejny sukces na koncie Klubu Sportowego Shindo Cieszyn! Podczas Pucharu Polski w Karate Olimpijskim w Legnicy 18-osobowa kadra z Cieszyna wywalczyła 17 medali.

O medale walczyło 257 zawodników z 24 klubów z całej Polski. KS Shindo Cieszyn w ogólnej klasyfikacji zajął wysokie 4 miejsce zgarniając 6 złotych, 6 srebrnych i 5 brązowych krążków.

Złoto w swoich kategoriach zdobyli: Maja Borzęcka, Łukasz Polak, Patryk Przeczek, Bartosz Czyż, Franciszek Janiczek oraz Andrea Śvrćkova. Srebro przypadło: Monice Kani, Mari Kopali, Andrei Śvrćkovej i Dawidowi Przeczkowi. Na drugim stopniu podium stanęły również dwie drużyny składające się z reprezentantów cieszyńskiego klubu, pierwsza w składzie – Monika Kania, Julia Śliwczyńska i Marta Kopica – natomiast w drugiej znaleźli się – Franciszek Janiczek, Mateusz Hubczyk i Tymoteusz Czernik. Brąz z Legnicy przywieźli: Maria Chrośnik, Marta Kopica, Igor Przybycin i Paulina Handwerker. Brązowy krążek przypadł również drużynie w składzie – Maja Borzęcka, Maria Chrośnik i Andrea Śvrćkowa.

Zawodnikom KS Shindo Cieszyn gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama