, niedziela 9 sierpnia 2020
Skoczów: Szukają dyrektora MCK Integrator
Planowane rozstrzygnięcie konkursu już 14 października. fot: Urząd Miejski w SkoczowieDodaj do Facebook

Skoczów: Szukają dyrektora MCK Integrator

MB
Urząd Miejski w Skoczowie poszukuje osoby na stanowisko dyrektora Miejskiego Centrum Kultury „Integrator”. Wymagane są między innymi: wykształcenie wyższe, minimum 3-letni staż pracy, doświadczenie pracy w kulturze i oczywiście doskonała znajomość gminy Skoczów i regionu Śląska Cieszyńskiego.

Kandydaci zainteresowani udziałem w konkursie powinni złożyć dokumenty aplikacyjne do dnia 3 października 2016 r. do godz. 14.00 w Kancelarii Urzędu Miejskiego w Skoczowie lub przesłać pocztą na adres: Urząd Miejski w Skoczów, Rynek 1, 43-430 Skoczów (decyduje faktyczna data wpływu do Urzędu). Szczegóły, jak ma wyglądać takie zgłoszenie kandydata do pobrania tutaj.

Planowane rozstrzygnięcie konkursu już 14 października. Przewidywany okres, na który zostanie powołany dyrektor skoczowskiego „Integratora”, to 4 lata.

Przypomnijmy, że do czasu wyboru nowego dyrektora jego obowiązki pełni pracownica „Integratora”, Julia Raszka. Stało się to po tym, jak w połowie sierpnia burmistrz Skoczowa odwołał kolejnego w tej kadencji dyrektora tej placówki kulturalnej, Kubę Abrahamowicza.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

To już jest wszystko ustalone. Obecna P.O. zostaje DR.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama