, niedziela 19 stycznia 2020
Nowe stanowisko w urzędzie już obsadzone
Do zadań, jakie stoją przed nowo wybraną „rzeczniczką” osób starszych i niepełnosprawnych w urzędzie, zalicza się na przykład tworzenie odpowiedniej infrastruktury fot: cieszyn.plDodaj do Facebook

Nowe stanowisko w urzędzie już obsadzone

DR
Ewa Kucypera to nowy przedstawiciel osób starszych i niepełnosprawnych w Urzędzie Miejskim w Cieszynie. Będzie kreować i koordynować polityką senioralną oraz prowadzić działania na rzecz osób niepełnosprawnych.

Miasto Cieszyn ogłosiło konkurs na to stanowisko 10 maja br., ze względu na zwiększającą się liczbę zadań, realizowanych na rzecz najstarszego pokolenia oraz coraz bardziej znaczącą rolę, jaką odgrywają w Cieszynie. Kandydat na stanowisko ds. osób starszych i niepełnosprawnych był zobowiązany do opracowania planu działania na lata 2018 – 2022.

Do zadań, jakie stoją przed nowo wybraną „rzeczniczką” osób starszych i niepełnosprawnych w urzędzie, zalicza się na przykład tworzenie odpowiedniej infrastruktury – dróg, chodników, miejsc odpoczynku i rekreacji, dostosowanych do osób starszych i niepełnosprawnych. Działania mają wziąć pod uwagę zarówno potrzeby osób starszych niezdolnych do samodzielnego funkcjonowania, jak również tych, którzy nie tylko mogą, ale chcą aktywnie uczestniczyć w życiu społecznym. Dlatego listę zadań obejmuje również organizacja różnorodnych spotkań kreujących aktywność osób starszych, czy niepełnosprawnych.

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

jednak starsi ludzie już się powoli wykruszają , słyszałem ,że np. sklap Prince polo na Głębokiej jest do odstąpienia ,Tak powoli wraz
ze starszym pokoleniem umrze centrum miasta.

Miło byłoby skrobnąć ze dwa słowa, o tym kim jest Pani Ewa, czym się wcześniej zajmowała, jakie ma wykształcenie i dlaczego właśnie ona została wybrana... ;) Pozdrawiam!

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama