, piątek 5 czerwca 2020
Istebna: Jan Gazur po raz trzeci przewodniczącym
Nowa Rada Gminy Istebna. fot: Jacek KohutDodaj do Facebook

Istebna: Jan Gazur po raz trzeci przewodniczącym

KK
W czwartek zaprzysiężona została nowa Rada Gminy Istebna. Ponownie na przewodniczącego wybrano Jana Gazura. Wiceprzewodniczącym został Artur Szmek.
- Na sprawach samorządowych znam się dobrze. Postaram się, by kontynuowało rozpoczęte w poprzedniej kadencji inwestycje. Mam na myśli przede wszystkim systematyczne inwestowanie w nowe ujęcia wody, kanalizację. Nie możemy zapominać o drogach, ich lepszy stan, to także zwiększenie bezpieczeństwa. Planujemy zagospodarować centra Koniakowa i Jaworzynki. Chodzi przede wszystkim o zagospodarowanie terenów wokół szkól, poprawę bezpieczeństwa, stworzenie zaplecza rekreacyjnego. Do końca zbliża się budowa Orlika przy gimnazjum. Inwestując w drogi, nie chcemy zapominać o chodnikach i oświetleniu. Plany mamy ambitne, część jest już rozpoczęta, inne wymagają przygotowania koniecznej dokumentacji. Nadal największy wpływ na ich realizację będą miały środki zewnętrzne – dofinansowania z Unii Europejskiej. Bez tego wsparcia nie poradzimy sobie – powiedział Jan Gazur.

Na zdjęciu grupowym znajduje się nowa Rada Gminy Istebna: w pierwszym rzędzie od lewej: wójt Danuta Rabin, radne: Renata Kukuczka, Barbara Kubas, Łucja Michałek; w drugim rzędzie od lewej radni: Jarosław Hulawy, Tadeusz Papierzyński, Zenon Knopek, Jan Sewastynowicz, Jan Probosz, Artur Szmek , Jan Gazur, Piotr Gburek, Jacek Ligocki, Leszek Bujok, Jan Bocek, Bolesław Michałek.
Komentarze: (3)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Trzymam i poperam mocno.jest co robic.powodzenia.

Trzymam i poperam mocno.jest co robic.powodzenia.

Zyczę powodzenia w realizacji ambitnych zamierzeń,nie dajcie się oszołomom którzy Was otaczają.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama