, piątek 4 grudnia 2020
Cieszyn: Mieszkańcy wybrali nowego radnego!
Po rezygnacji Krzysztofa Kasztury z mandatu radnego mieszkańcy z okręgu nr 4 znów musieli udać się do urn wyborczych. fot: FJDDodaj do Facebook

Cieszyn: Mieszkańcy wybrali nowego radnego!

red.
Znamy już wyniki wybrów uzupełniających, które odbyły się wczoraj (24 września) w Cieszynie!

Po rezygnacji Krzysztofa Kasztury z mandatu radnego mieszkańcy z okręgu nr 4 znów musieli udać się do urn wyborczych, by zagłosować na wybranego przez siebie kandydata. O wolny stołek w Radzie Miejskiej walczyło trzech kandydatów - Aleksandra Trybuś Cieślar, Władysław Macura oraz Janusz Kołder. Najwięcej głosów z tego grona zdobył pan Janusz Kołder (166) i to on zajmie miejsce Krzysztofa Kasztury w Radzie Miejskiej Cieszyna. Pozostałe głosy rozkładały się następująco: Aleksandra Trybuś - Cieślar (33), Władysław Macura (107).

Komentarze: (2)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Warto dodać, że Pan Janusz Kołder startował z komitetu Cieszyński Ruch Społeczny i dzięki wygranej podtrzymał większość Klubu CRS w Radzie Miejskiej.

Pani Trybuś ździebko przesadziła. Mieszka w Czeskim Cieszynie, a startuje w wyborach do Rady Miejskiej Cieszyna (polskiego) i dodatkowo w dzielnicy, z którą nie ma nic wspólnego. To się nazywa parcie na stołek. Żenada.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama