, środa 3 czerwca 2020
Cieszyn: Debata przed II turą wyborów!
Debata organizowana jest przez fundację "Lokalsi". fot: mat.pras.Dodaj do Facebook

Cieszyn: Debata przed II turą wyborów!

red.
W walce o fotel burmistrza Cieszyna pozostało już tylko dwóch kandydatów: Ryszard Macura i Gabriela Staszkiewicz. Debata z ich udziałem odbędzie się w poniedziałek, 29 października br. o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Biblioteki Miejskiej (2 piętro).

Podczas debaty kandydaci na burmistrza otrzymają 4 pytania, których treść nie będzie im wcześniej znana. Czas na odpowiedź wynosić będzie 4 minuty. O zakończeniu czasu informować będzie sygnał dźwiękowy. Po serii 4 pytań, kandydaci na burmistrza będą mieli okazję zadać sobie nawzajem po 3 pytania. Czas na zadanie pytania, nie może przekroczyć 1 minuty. Również w tym przypadku czas na udzielenie odpowiedzi nie może być dłuższy niż 4 minuty.

Debata organizowana jest przez fundację "Lokalsi". Prowadzenie debaty: Urszula Markowska. Debata będzie transmitowana on-line na profilu FB fundacji Lokalsi. Spotkanie na charakter otwarty zarówno dla mieszkańców, jak i dla lokalnych mediów.

Komentarze: (1)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Poprzednia debata pokazała że pytania od publiczności mogą nie do końca być istotne dla większości. Ale powinna być możliwość zdawania pytań on-line z któryc później moderator mógłby mógłby wybrać najlepsze.

Dodaj komentarz

Zawartość pola nie będzie udostępniana publicznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama