, czwartek 17 października 2019
Ustroń Wolf Team Muaythai zaprasza na seminarium treningowe z Markiem MedyńskimDodaj do Facebook

Ustroń Wolf Team Muaythai zaprasza na seminarium treningowe z Markiem Medyńskim

Ustroń Wolf Team Muaythai
Ustroń Wolf Team Muaythai zaprasza na seminarium treningowe z Markiem Medyńskim

SEMINARIUM TRENINGOWE | Wolf Team Muaythai

Ustroń Wolf Team Muaythai zaprasza na wyjątkowe seminarium treningowe z Markiem Medyńskim, z którego dochód przeznaczony będzie na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci z domu dziecka.

- Zapraszam wszystkim chętnych na seminarium treningowe z Markiem Medyńskim - głównym trenerem i założycielem Klubu Fight Academy w Stargardzie Szczecińskim, które odbędzie się w dniach 21-22 listopada br. w Gimnazjum nr 1 w Ustroniu (ul. Partyzantów 2a) - przekonuje Marcin Koszczyński z Ustroń Wolf Team Muaythai i dodaje, iż seminarium jest kierowane do wszystkich zarówno zaawansowanych jak i początkujących.

Koszt udziału w seminarium wynosi 30 zł (3 treningi) lub 15 zł (jednorazowe wejście). Co ważne dochód z seminarium przeznaczony będzie na zakup prezentów mikołajkowych dla dzieci z domu dziecka. Pierwszy trening odbędzie się w piątek, 21 listopada o godz. 18.00.

Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń. Zapisy poprzez wiadomości facebook kierowane do: Marcina Koszczyńskiego oraz poprzez fanpage Wolf Team. Dodatkowo chęć udziału można zgłaszać telefonicznie: tel. 669-700-241 oraz mailowo: hello@mktrainer.com. Szczegółowe informacje na stronie: www.wolf-team.pl.

Komentarze: (0)    Zobacz opinię czytelników (0)    Dodaj opinie
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy pozostawionych przez internautów. Komentarz dodany przez zarejestrowanego użytkownika pojawi się na stronie natychmiast po dodaniu. Anonimowy komentarz zostanie opublikowany z opóźnieniem, po jego akceptacji przez redakcję. Komentarze niezgodne z regulaminem będą usuwane.

Dodaj komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.

Więcej informacji na temat formatowania

Image CAPTCHA
Wpisz znaki widoczne na obrazku.
reklama
reklama